Поделиться ссылкой:


Өскемен және Шығыс Қазақстан облыстарында ет, нан, ұн, балық, кондитерлік өнімдерді, дәнді дақылдар мен жеуге жарамды өнімдерді жеткізушілер мен өндірушілер. Мекен-жайы, тауар өндірушілердің телефондары

Жылдам іздеу:
Атауы Мекенжай Өндіріс Телефон Бастық
"9999"АйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87012247436Ахметов Қуанышбек
"Азат"ҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылықСадыков Ерлан
"Ақмарал"СарытерекЕт бағытындағы шаруашылық87051753598Ахметжанова Алмагүл
"Досымбек"ҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87783081962Бұқарбай Жарқынгүл
"Жақау"СарытерекЕт бағытындағы шаруашылық87756147300Омарова Бикамал
"Жекебаев"АйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылықҚалиолла Нұрлан
"Зиятбек"ҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87234024630Әбілмәжін Зиятбек
"Малғаждар"СарытерекЕт бағытындағы шаруашылық87787331465Қойшыбаев Алибек
"Мансур" АШӨКАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87234050831Терлікбаев Әсет
"Мейрамбек"АйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылықЗәки Серік
"Нұртай"ҚараталЕт бағытындағы шаруашылықЖұбайбек Нұртай
"Сана"АйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылықҚабыкен Өмірбек
"Тиянақ"АйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылықНұрғайса Қайыркелді
"Тоташ-Аян"ҚараталЕт бағытындағы шаруашылықТоқтасынов Серікбек
"Шыңбол"ДайырЕт бағытындағы шаруашылық87781380702Ақмәди Бақыт
"Ғазез"АйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылықКульжинов Ғазез
"Қабидолла"АйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылықТөлесов Жетпісбай
"Қасиет"СарытерекЕт бағытындағы шаруашылық87234050672Мотай Бүрленбек
"Қиқым Ата"ЗайсанЕт бағытындағы шаруашылық87759284217Шабалов Ерлан
"Қуат"ҚараталЕт бағытындағы шаруашылықАқбаев Маутбек
"Өріс"СарытерекЕт бағытындағы шаруашылық87789950766Бектурганов Тоқтарғали
NJJ «Golden Grfin Uk» /Голдэн Грей УкКарбышев көш., 36-51дәнді дақылдар өндірісі24-00-36Костарев Дмитрий Юрьевич
«ДАМИАЛ» ш/қ «Родничок»Авроры көш, 62ет өнімдерінің өндірісі8-705-529-20-35Митин Алексей Борисович
АЛТАЙ ЕТ жауапкершілігі шектеулі серіктестігіВокзальная к., 237Етті қайта өңдеу және консервілеу8(72332) 6-22-37Нукишев Куаныш Даниярович
АЛТАЙ ЕТ жауапкершілігі шектеулі серіктестігіул.Вокзальная, 237Етті қайта өңдеу және консервілеу8(72332) 6-22-37Нукишев Куаныш Даниярович
АЛТАЙ ЕТ жауапкершілігі шектеулі серіктестігіул.Вокзальная, 237Етті қайта өңдеу және консервілеу8(72332) 6-22-37Нукишев Куаныш Даниярович
АрнұрШіліктіЕт бағытындағы шаруашылық87011066581Ербала Канат
АШӨК "Женис"БіржанЕт бағытындағы шаруашылық87234050138Мырзабек Жұмабек
АШӨК АйкаСарытерекЕт бағытындағы шаруашылық87777514795Абышева Шиярмен
АШӨК БазарБіржанЕт бағытындағы шаруашылық87234050138Мұса Сәулетхан
АҚ «Адиль»Абай даң, 122алкогольді ішімдіктердің өндірісі23-02-44,23-03-81Гатциев Владимир Борисович
АҚ «Май»Степная көш, 4өсімдік майының өндірісі26-32-95 ф, 26-23-61Галаев Ахмет Алаудинович
Воробьев Н и Коул.Дружбы 2агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-81-26Воробьев Николай Николаевич
Воробьев Н и Коул.Дружбы 2агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-81-26Воробьев Николай Николаевич
Воробьев Н и Коул.Дружбы 2агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-81-26Воробьев Николай Николаевич
Востоксельхозпродукт жауапкершілігі шектеулі серіктестігіМеталлургтер к., 1/9Тазартылмаған май және тоң май өндіру87771539348Глушков Сергей Алексеевич
Востоксельхозпродукт жауапкершілігі шектеулі серіктестігіул.Металлургов 1/9Тазартылмаған май және тоң май өндіру87771539348Глушков Сергей Алексеевич
Востоксельхозпродукт жауапкершілігі шектеулі серіктестігіул.Металлургов 1/9Тазартылмаған май және тоң май өндіру87771539348Глушков Сергей Алексеевич
ЖК «Аксенов С.И.»Индустриальная көш., 1өсімдік майының өндірісі50-01-37Аксенова Анна Ивановна.(торговая марка «Янтарь)
ЖК «Аргунов А.В.»Щербаков көш., 10жартылай фабрикаттар өндірісі54-32-10Аргунов А В
ЖК «Артамошина Т.В.»Достоевского көш, 6жартылай фабрикаттар өндірісіАртамошина Т В
ЖК «Байышова Г.К.»Ворошилов көш,99кондитерлік өнімдерінің өндірісі26-87-04Байышова Г.К.
ЖК «Балтаев»Тракторная көш, 24нан өнімдерінің өндірісі22-25-45Балтаев Нурлан Кайнулдинович
ЖК «Бернат»Севастопольская көш, 5кондитерлік өнімдерінің өндірісі51-13-90Бернат Галина Александровна
ЖК «Бозяка Ш.А.»Казахстан көш, 75кондитерлік өнімдерінің өндірісі26-87-04Бозяка Ш.А.
ЖК «Бриг»Абай даң., 150ет өнімдерінің өндірісі21-7-00, 8-777-428-29-76Морозова Анна Владимировна
ЖК «Бродская»Абай даң., 181/3кондитерлік өнімдерінің өндірісі23-01-19Бродская Лариса Викторовна
ЖК «ГАЗИЗ»Мызы көш.,43нан өнімдерінің өндірісіГазиз Саят
ЖК «Егоренко»Чернов көш.,1нан өнімдерінің өндірісі54-32-35Егоренко Наталья Юрьевна
ЖК «Зиновьев В.А.»Аврора көш, 183/2ет өнімдерінің өндірісіЗиновьев В А
ЖК «Исмаилов и К»Абай даң,203/2балық өнімдерінің өндірісі23-07-75Исмаилов Тофик Хамитович
ЖК «Ищанов»Абай даң., 181/1макарон өнімдерінің өндірісі52-43-86, 52-43-87Ищанов Бейсен Кайруллинович
ЖК «Казанцев»1-ші Октябрьская көш,127Акондитерлік өнімдерінің өндірісі50-02-74Казанцев Валерий Николаевич
ЖК «Кайсаров С.К.»Калинин көш, 94жартылай фабрикаттар өндірісіКайсаров С К
ЖК «Калиева Г.К.»Калинин көш, 87ет өнімдерінің өндірісіКалиева Г К
ЖК «Копылова В.С.»Шелехов көш., 46жартылай фабрикаттар өндірісі20-79-50Копылова В С
ЖК «Котова О.В.»Егоров көш, 6жартылай фабрикаттар өндірісі55-71-35Котова О В
ЖК «Лабуков М.С.»Промышленная көш ,1/3нан өнімдерінің өндірісіЛабуков М
ЖК «Ловкина Г.А. Три кита»Абай даң., 160балық өнімдерінің өндірісі78-46-33Ловкина Галина Андреевна
ЖК «Ляпунов А.П»Краснознаменная көш, 117жартылай фабрикаттар өндірісі47-83-13Ляпунов А П
ЖК «Максимов Н.В.»Миллер көш, 29жартылай фабрикаттар өндірісіМаксимов Н В .
ЖК «Мамедов С.Ж.»Солтүстік-Шығыс өнеркәсіптік торабыөсімдік майының өндірісіМамедов С.Ж.
ЖК «Мамедов»Путевая көш., 1нан өнімдерінің өндірісі23-00-77Мамедов Рамазан Исмаханович
ЖК «Мешелова Б.»Меновное а.,Советская көш, 104балық өнімдерінің өндірісі51-80-09Мешелова Б.
ЖК «Нурахметовой»Жибек жолы көш, 1жартылай фабрикаттар өндірісіНурахметова С К
ЖК «Переливский А.Т.»Абай даң., 181/1дәнді дақылдар өндірісі21-51-83Переливский Александр Тимофеевич
ЖК «Плисовских О.В.»Грейдерная көш, 5алкогольсіз ішімдіктердің өндірісі50-04-20Плисовских Ольга Васильевна
ЖК «Придатко А.И.»Абай даң., 181жартылай фабрикаттар өндірісіПридатко А И
ЖК «Пшеничный»Машиностроителей көш.,4нан өнімдерінің өндірісі52-51-82Пшеничный Александр Васильевич
ЖК «РАМАЗАНОВА»Утепов көш.,31/4нан өнімдерінің өндірісі87053389952Рамазанова Дина
ЖК «Резников Н.В.»Абай даң, 150балық өнімдерінің өндірісі23-12-82Резников Николай Васильевич
ЖК «Сидоров»Элеваторная көш.,2нан өнімдерінің өндірісі50-04-45Сидоров Владимир Юрьевич
ЖК «Симонова»Элеваторная көш.,2нан өнімдерінің өндірісі50-04-45,77-93-92фСимонова Наталья Даниловна
ЖК «Смагин А.С.»Усть-Каменогорская көш, 1ет өнімдерінің өндірісі52-73-66Смагин Артем Сергеевич
ЖК «Туницкий А.В.»Примыкание көш., 26ұн өндірісі500-293,21-44-45Туницкий Александр Владимирович.
ЖК «Хусаинова С.Б.»Меновное а., М. Горький көш, 76нан өнімдерінің өндірісіХусаинова Сакып Багдаулетовна
ЖК «Чавров Г.М.»Меновное а., Кооперативный тұйық көш.,25өсімдік майының өндірісі574-604, 51-72-72Чавров Геннадий Михайлович
ЖК «Чащина Ю.Н.»Малдыбаев көш, 1алкогольсіз ішімдіктердің өндірісі29-52-86Чащина Ю Н
ЖК «Шашуро М.Н.»Абая даң., 203/2алкогольді және алкогольсіз ішімдіктердің өндірісі52-43-53Шашуро Мария Николаевна
ЖК «Шпренгер Г.Б.»Трудовая көш, 9жартылай фабрикаттар өндірісіШпренберг Г.Б.
ЖК Дюсембинова Л.Н.К. Сатпаева даң., 20/1жартылай фабрикаттар өндірісі21-96-91Дюсембинова Л Н
ЖС "Арпабаева"Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87778544466Арпабаев Серик Каримбекович
ЖС "Витязь-Б"Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87011708188Богатырева Надежда Фатеевна
ЖСШ ОТАН жауапкершілігі шектеулі серіктестігіВокзальная к., 236Еттен және уй құсының етінен жасалған өнімдерді өндіру8(72332) 6-22-36Нукишев Куаныш Даниярович
ЖСШ ОТАН жауапкершілігі шектеулі серіктестігіул.Вокзальная, 236Еттен және уй құсының етінен жасалған өнімдерді өндіру8(72332) 6-22-36Нукишев Куаныш Даниярович
ЖСШ ОТАН жауапкершілігі шектеулі серіктестігіул.Вокзальная, 236Еттен және уй құсының етінен жасалған өнімдерді өндіру8(72332) 6-22-36Нукишев Куаныш Даниярович
ЖШС "Агроземхолдинг"Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87775429832Шитов Алексей Александрович
ЖШС "Алтай"Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87776750288Чашинский Владимир Константинович
ЖШС "Арарат"Шемонаиха к.агроөнеркәсіп кешенінің объектілері87053371837Нукишев Куаныш Даниярович
ЖШС "Арнат-Агро"Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріШериязданов Кайрат
ЖШС "Арпабаев"Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87778544466Арпабаев Серик Каримбекович
ЖШС "Большереченское"Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87776726830Сагандыков Булат Баймуханович
ЖШС "ВК Житница"Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87233297460Вожова Наталья Леонидовна
ЖШС "Галяпин и К"Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері8777983873Галяпин Виктор Влпдимирович
ЖШС "Журба Н.И."Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87712034386Журба Дмитрий Николаевич
ЖШС "Иртыш-Танур плюс"Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87772828400Курмангалиев Канат Ашимуратович
ЖШС "Камышинское-2"ул.Советская 12агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-35-41Акулов Владимир Иосифович
ЖШС "Камышинское-2"ул.Советская 12агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-35-41Акулов Владимир Иосифович
ЖШС "Камышинское-2"ул.Советская 12агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-35-41Акулов Владимир Иосифович
ЖШС "Кноблох и К"Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87054181036Кноблох Эдуард Владимирович
ЖШС "Коневское"Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87233235890Шипулин Алексей Васильевич
ЖШС "Межовское"Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87024986551Моноенко Сергей Михайлович
ЖШС "Рулиха"Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87055058399Сагандыков Серик Орынгазаевич
ЖШС "Садыков и К"Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87055218027Садыков Ахмет Оразханович
ЖШС "Сизиков и К"Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87771528995Сизиков Борис Сергеевич
ЖШС "Убинское-Ш"Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87014542584Шурманов Айткен Каменович
ЖШС «Fresh market «Фермерский гасК. Сатпаев даң., 84кондитерлік өнімдерінің өндірісі78-52-85Рахимжанов Мухамед Маутканулы
ЖШС «Агроветсервис»Пограничная көш,49фермада ұсталатын жануарлар үшін дайын азықтар өндірісі53-13-54Усов Анатолий Александрович
ЖШС «Аксай-нан-Оскемен»Бажов көш., 108нан өнімдерінің өндірісі77-49-22Мухамед Меруерт Тлеккызы
ЖШС «Алем-Нан»Пахомов көш., 14нан өнімдерінің өндірісі29-54-35Кусаинов Канат Шериязданович
ЖШС «АСКОМ»Казанская көш., 27/3ұн өндірісі52-21-17,50-07-43,50-03-17Озоглу Орхан
ЖШС «Ақ Элит»Абай даң., 197ұн өндірісі55-01-10Зубанев Сергей Иванович
ЖШС «Балкаш-НАН»Бажов көш., 469нан өнімдерінің өндірісі77-81-55,77-89-42Акшалов Канат Шериязданович
ЖШС «БЭККЕРЕЙ»Дружбы народов көш., 4нан өнімдерінің өндірісі62-35-61Редько Татьяна Анатольевна
ЖШС «Вегас»Ворошилов көш, 145-29кондитерлік өнімдерінің өндірісі47-10-57,47-41-49Кочнев Юрий Львович
ЖШС «Вертекс-Восток»Кожедуб көш., 34дәнді дақылдар өндірісі26-58-51Касаткин Э.В.
ЖШС «ВК Злак»пр. Абая 181/3макарон өнімдерінің өндірісі23-01-05
ЖШС «Восток молоко»Новаторов көш, 10сүт өнімдерінің өндірісі26-28-10Сайлаубаев Сеилжан
ЖШС «Восток Нива»Абай даң., 7-2нан өнімдерінің өндірісі33898Сидоров Алексей Юрьевич
ЖШС «Восток-Элит-Е»Лермонтов көш.,36нан өнімдерінің өндірісі22-30-66,52-95-17Мухаммад Али
ЖШС «Динар»Утепов көш, 34-72кондитерлік өнімдерінің өндірісі21-01-69Асимбаев Келес Суканович
ЖШС «Защитинский элеватор»Элеваторная көш.,2ұн өндірісі77-98-61Югай Эдуард Леонидович
ЖШС «Инто»Кожедуб көш., 64дәнді дақылдар өндірісіМацко Александр Праковевич
ЖШС «Иртыш»Литвинов көш, 19алкогольді ішімдіктердің өндірісі77-00-76, 21-16-18Садовиков Вадим Вячеславович
ЖШС «КазАлем Фуд»Прибрежная көш, 98ет өнімдерінің өндірісі57-19-81
ЖШС «КОНДИТЕР+»Абай даң., 183кондитерлік өнімдерінің өндірісі23-03-02Лескина Людмила Николаевна
ЖШС «Кседа»Железнодорожная көш., 106дәнді дақылдар өндірісі26-88-88Лысянский Василий Алексеевич
ЖШС «Любек»Буров көш, 20-38кондитерлік өнімдерінің өндірісі24-57-63Амирханова Бахытнур Жексеновна
ЖШС «Мельница «Алтай»Кожедуб көш.,34ұн өндірісі26-39-76Иылмас Ю.А.
ЖШС «МИДИА»Казанская көш., 25ұн өндірісі50-25-04Махмет Гамитович Шураев
ЖШС «Мясо-консервный завод «Улан»Меновное а.балық және ет өнімдерінің өндірісі57-40-69Ногайбаев Хамит Кусаинович
ЖШС «НОФ-3»Кожедуб көш., 34дәнді дақылдар өндірісі26-51-23Нечаева Ольга Федоровна
ЖШС «Оптовый клуб»Жибек жолы, 1нан өнімдерінің өндірісі49-24-18,49-24-19Абдульдинова Гульнара Ануарбековна
ЖШС «Пчелоцентр Айтас»К.Кайсенова көш, 56/1бал өндірісі28-51-21Толукпаева Гаухар Асылбековна
ЖШС «РаимбекВостокАгро»Самарское шоссе көш, 5сүт өнімдерінің өндірісі26-28-10Сайлаубаев Сеилжан Жереньевич
ЖШС «Рыбный мир»Абай даң., 148балық өнімдерінің өндірісі78-47-55Умрилов Сергей Васильевич
ЖШС «Сей-Нар»Самарское шоссе көш., 17ұн өндірісі60-34-23,60-34-13,60-34-72Абдыкалыков Ербол Алимханович
ЖШС «СТЭЛС»Серикпаев көш., 7/1нан өнімдерінің өндірісі54-02-92,54-00-85,54-09-29Межебицкий Алексей Владимирович
ЖШС «ТАГ-ТИН»5 декабря көш., 1/3ұн өндірісі62-34-31Нурбаев Ержан Актанович
ЖШС «Тамила плюс»К. Кайсенов көш, 65алкогольді және алкогольсіз ішімдіктердің өндірісі26-87-91Карпенко Тамара Гавриловна
ЖШС «У-Ка злак»Делегатская көш., 7дәнді дақылдар өндірісі50-25-32Османов Асхаб Ясунович
ЖШС «Уланский опытный завод «ШаруСамарское шоссе көш., 2дәнді дақылдар өндірісітШакер Зарлык Ахметулы
ЖШС «Устинка»Островского көш., 32өсімдік майының өндірісі26-31-97Ветлугин Валерий Владимирович
ЖШС «Устун»Октябрьская көш., 127нан өнімдерінің өндірісі50-01-34Багипаров Ринат Секенович
ЖШС «Усть-Каменогорский маслозавод"Абай даң., 122-305өсімдік майының өндірісі55-03-68Батов Илья Ильич
ЖШС «Усть-Каменогорский мукомольный комбинат»Ульяновская көш., 100ұн өндірісі62-58-38Нурбаев Ерлан Магзуммадиевич
ЖШС «Фарман»Путевая көш., 1ұн өндірісі23-03-92Мамедов Дуньямалы Жазаирович
ЖШС «Фархат Оскемен» ТОО «Фархат»Тауелсіздіқ даң., 91/1нан өнімдерінің өндірісі53-11-60, 53-11-61Касимов Марат Асылгазынович
ЖШС «Фирма «Алта»Кабанбай батыра көш,95-3кондитерлік өнімдерінің өндірісі25-28-22Топольняк Н.Д.
ЖШС «Хлебные традиции»Казахстан көш,98/2-48кондитерлік өнімдерінің өндірісі26-38-91Шахова Марина Николаевна
ЖШС «ХЛЕБОЗАВОД КАРАВАЙ»Элеваторная көш.,2нан өнімдерінің өндірісі50-04-45,77-93-92фЖанабаев Нуржан Амантаевич
ЖШС «Шыгыс Би-Нур»5 декабря көш. , 1/1ұн өндірісі62-53-21Уалиева Эльмира Акрамовна
ЖШС «Элита юг»Объездное шоссе көш, 5өсімдік майының өндірісі23-07-64Танабаев Марат
ЖШС «Эмиль»Протозанов көш, 5сүт өнімдерінің өндірісі24-10-19Никифорова-Аберле Анна Эрвиновна
ЖШС ПТО «Ас»К. Сатпаева даң., 1балық өнімдерінің өндірісі21-89-12Медведев Александр Сергеевич
ЖШС"Выдрихинское"ул.Центральная,72агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-40-19Белкин Александр Васильевич
ЖШС"Выдрихинское"ул.Центральная,72агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-40-19Белкин Александр Васильевич
ЖШС"Выдрихинское"ул.Центральная,72агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-40-19Белкин Александр Васильевич
ЖШС"Иртыш-Агро 2013"Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87056008170Сахаров Вадим Анатольевич
ЖШС"Малофеев Ю.А."Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87055044057Малофеев Юрий Александрович
ЖШС"Ново-Ильинское"Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері877774102000Бояндинов Адылкан Уразолинович
ЖШС"Прииртышье плюс"Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87772613662Боровиков Александр Михайлович
ЖШС"Филимонов А.Г."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87782453334Филимонов Александр Геннадьевич
ЗердеБіржанЕт бағытындағы шаруашылық87234050012Мұса Қапас
КФХ "Степанов В.П."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87233230112Степанов Владимир Павлович
КФХ"Заря"СердюковаКаменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87052445826Сердюков Иван Николаевич
КХ "Акатов"Верх-Уба аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87776980716Акатов Геннадий Геннадьевич
КХ "Акулов А.П."Разин аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріАкулов Александр Петрович
КХ "Батуев В.В."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87779858543Батуеув Валерий Владимирович
КХ "Бирюков В.Н."Разин аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріБирюков Василий Николаевич
КХ "Бондаренко С.Г."Разин аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87777643664Бондаренко Сергей Геннадьевич
КХ "Бочкарев М.Ф."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87778545092Бочкарев Михаил Федорович
КХ "Восход"Разин аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87016498519Лонский Виктор Иосифович
КХ "Гаврилова Ф.В."Разин аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріГаврилова Филицата Викторовна
КХ "Зуева Н.И."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріЗуев Николай Иванович
КХ "Кабанина"Разин аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87058705299Кабанин Владимир Валентинович
КХ "Козыревой"Разин аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріКозырева Евгения Анатольевна
КХ "Кургина А.В."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87779858543Кургин Андрей Викторович
КХ "Орловой Т.Г."Разин аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87054992577Орлова Татьяна Григорьевна
КХ "Серохвостов"Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87029444163Серохвостов Петр Михайлович
КХ ШакерБіржанЕт бағытындағы шаруашылықАлипова Сағдат
КХ ҚұрбанАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87234050831Рахметуллин Болатқан
КХ"Коржук Г.Г."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріКоржук Геннадий Геннадьевич
МКК Детский комбинат питанияПротозанов көш ,1балалар тағамы үшін сүт өнімдерінің өндірісі24-92-28Рыльский Петр Степанович
Мучной цех магазина «колос»Ауэзов даң.,15кондитерлік өнімдерінің өндірісі25-12-89Денисова Амина Дмитриевна
РМК «Енбек-Өскемен»Леваневского көш, 21нан өнімдерінің өндірісі78-90-68,57-62-74Маматов Руслан Нурланович
СПК "Атамекен"АйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87234050831Манап Гимигүл
ТОО "Белокаменское"Разин аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87714390665Исабаев Дандан Байсалович
ТОО "ЗАЩИТА УБА"Верх-Уба аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87779860861Трофтменко Галина Александровна
ТОО "Маралиха"Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріЕгорин Николай Гаврилович
ТОО "Сугатовское"Вавилон аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87233273140Кажаканов Газыбек Кабдуалиевич
Триумф Агро Аулдық тұтыну кооперативіул.Школьная 22/3Тазартылмаған май және тоң май өндіру8(72332)30902Укибаев Ергали Ердесбаевич
Триумф Агро Аулдық тұтыну кооперативіул.Школьная 22/3Тазартылмаған май және тоң май өндіру8(72332)30902Укибаев Ергали Ердесбаевич
Триумф Агро Аулдық тұтыну кооперативіул.Школьная 22/3Тазартылмаған май және тоң май өндіру8(72332)30902Укибаев Ергали Ердесбаевич
Филиал «Алма СТОР Усть-Каменогорск»(АДК)Бажов көш, 110нан өнімдерінің өндірісі56-01-14, 52-31-31Иванов Данил Александрович
Филиал №17 РГП «Енбек-Оскемен»Леваневского көш,21дәнді дақылдар өндірісі55-22-79Маматов Рустам Нурланович
Цех по производству крупыКожедуб көш., 34дәнді дақылдар өндірісіСейтказин Марат Муканович
Цех полуфабрикатовВорошилов көш, 99жартылай фабрикаттар өндірісіКуропаткина Л.Н.
ш/қ «Борисов Б.В.»Путевая көш, 25дәнді дақылдар өндірісі23-00-54Борисов Б.В.
ш/қ «Пасека»Меновное а.,Советская көш , 99-1бал өндірісі52-52-43Касымбаев Валерий Мухтарович
ШЕМОНАИХИНСКИЙ МУКОМОЛЬНО КОМБИКОРМОВЫЙ КОМБИНАТ жауапкершілігі шектеулі серіктестігіУрицкий к., 1/1ұн өндірү87057644542Османов Айваз Якупович
ШЕМОНАИХИНСКИЙ МУКОМОЛЬНО КОМБИКОРМОВЫЙ КОМБИНАТ жауапкершілігі шектеулі серіктестігіул Урицкого 1/1ұн өндірү87057644542Османов Айваз Якупович
ШЕМОНАИХИНСКИЙ МУКОМОЛЬНО КОМБИКОРМОВЫЙ КОМБИНАТ жауапкершілігі шектеулі серіктестігіул Урицкого 1/1ұн өндірү87057644542Османов Айваз Якупович
ШҚ "Абекова Б.Н."Усть-Таловка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87055245676Абеков Берикпол Нургалович
ШҚ "Амельченко Е.Е."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87052445826Амельченко Евгений Евгеньевич
ШҚ "Антропов Б.И."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87779817342Антропов Борис Изотович
ШҚ "Арман"Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87778544466Арпабаев Серик Каримбекович
ШҚ "Банников Н.Е."Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87233235836Банников Николай Егорович
ШҚ "Барашевское"Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87056008170Сахаров Вадим Анатольевич
ШҚ "Белькова А.В."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері8723274270Бельков Анатолий Васильевич
ШҚ "БогатыреваН.Ф."Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87011708188Богатырева Надежда Фатеевна
ШҚ "Болотин В.И."Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріБолотин Виктор Иванович
ШҚ "Большереченское"Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87776726830Сагандыков Булат Баймуханович
ШҚ "Боровикова А.М."Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87233276123Боровиков Александр Михайлович
ШҚ "Бурцевой Н.М."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері8777983873Бурцева Наталья Михайловна
ШҚ "Василек"Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87233277225Ананин Владимир Васильевич
ШҚ "Веселков П.Д."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87233277394Веселков Петр Дмитриевич
ШҚ "Восток"Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87014542584Шурманов Айткен Каменович
ШҚ "Востьянова В.А."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87054157463Востьянов Владимир Александрович
ШҚ "Галяпин В.Ю."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері8777983873Галяпин Валерий Юрьевич
ШҚ "Галяпиных"Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87052825651Галяпин Виктор Влпдимирович
ШҚ "Гекк А.А."Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87025346281Гекк Александр Альфредович
ШҚ "Глушков С.А."Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87771539348Глушков Сергей Алексеевич
ШҚ "Голушко А.А."Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87056008170Голушко Александр Александрович
ШҚ "Егорина Н.Г."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріЕгорин Николай Гаврилович
ШҚ "Журба Н.И."Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87712034386Журба Дмитрий Николаевич
ШҚ "Заря"ул.Восточная,2агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-31-40Кажаканов Газыбек Кабдуалиевич
ШҚ "Заря"ул.Восточная,2агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-31-40Кажаканов Газыбек Кабдуалиевич
ШҚ "Заря"ул.Восточная,2агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-31-40Кажаканов Газыбек Кабдуалиевич
ШҚ "Камышинское"ул.Советская 11агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-35-40Акулов Владимир Иосифович
ШҚ "Камышинское"ул.Советская 11агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-35-40Акулов Владимир Иосифович
ШҚ "Камышинское"ул.Советская 11агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-35-40Акулов Владимир Иосифович
ШҚ "Карепанов Ю.С."Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87233239259Карепанов Юрий Степанович
ШҚ "Кноблох Э.В."Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87054181036Кноблох Эдуард Владимирович
ШҚ "Козыбаев М.А."Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87233297460Вожова Наталья Леонидовна
ШҚ "Колос"Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87233297460Хайтен Александр Григорьевич
ШҚ "Ларионов А.К."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87782453334Ларионов Александр Кириллович
ШҚ "Ласточка"Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87052445826Слепокуров Александр Викторович
ШҚ "Маковицкий Н.Н."Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87775411055Маковицкий Николай Николаевич
ШҚ "Мартынов И.Н."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87055013393Мартынов Иван Николаевич
ШҚ "Мечта"Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері8777983873Шушаков Александр Михайлович
ШҚ "Некрасова"Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріНекрасов Владимир Николаевич
ШҚ "ПодкорытовА.К."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87779874457Подкорытов Александр Константинович
ШҚ "Раев Я.Н."Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87056008170Раев Яков Нифодьевич
ШҚ "Рауш А.А."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87056240350Рауш Александр Александрович
ШҚ "Ротор"Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87787794238Максимов Николай Иванович
ШҚ "Сабко"Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріСабко Николай Иванович
ШҚ "Садыков А.О."Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87055218027Садыков Ахмет Оразханович
ШҚ "Сарсекенов М.С."Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87056008170Сарсекенов Марат Саветович
ШҚ "Себелев М.В."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87052445826Себелев Михаил Васильевич
ШҚ "Севаконев В.А."Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87713942223Севаконев Виктор Геннадьевич
ШҚ "Сельтеев М.С."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріСельтеев Мырзабек Сергеевич
ШҚ "Сердюков С.Н."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87052445826Сердюков Сергей Николаевич
ШҚ "Сердюков"Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87052445826Сердюков Николай Иванович
ШҚ "Сизикова Б.С."Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87771528995Сизиков Борис Сергеевич
ШҚ "Сычев А.В."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріСычёв Александр Васильевич
ШҚ "Толмачев С.И."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87052825651Толмачёв Сергей Иванович
ШҚ "Толочко С.М."

Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87782453334Толочко Сергей Михайлович
ШҚ "Тусупов Е.А."Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87056008170Тусупов Ербол Алимханович
ШҚ "Фирсова Г.А."Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87233274122Фирсова Татьяна Ивановна
ШҚ "Шемонаихинское"ул.Дружбы 1агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-81-25Воробьев Николай Николаевич
ШҚ "Шемонаихинское"ул.Дружбы 1агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-81-25Воробьев Николай Николаевич
ШҚ "Шемонаихинское"ул.Дружбы 1агроөнеркәсіп кешенінің объектілері8(72332)7-81-25Воробьев Николай Николаевич
ШҚ "Шенгальц О.В."Усть-Таловка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87059817282Шенгальц Ольга Васильевна
ШҚ "Шипулин А.В."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87233235890Шипулин Алексей Васильевич
ШҚ "Шитов А.К."Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87775429832Шитов Александр Кузьмич
ШҚ "Шумакова В.И."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріШумаков Вячеслав Иванович
ШҚ ІңкәрБіржанЕт бағытындағы шаруашылықСарқытбай Ынтымақ
ШҚ АйболатДайырЕт бағытындағы шаруашылық87753661867Ақылбек Мұхтарбек
ШҚ АйгерімБіржанЕт бағытындағы шаруашылық87025832169Даутов Фарит
ШҚ АйдарБіржанЕт бағытындағы шаруашылық87753698541Әндірбаев Қадыр
ШҚ АйдосСарытерекЕт бағытындағы шаруашылықШайзада Күлшаш
ШҚ АлғаСарытерекЕт бағытындағы шаруашылық87055003170Қызыр Нәписа
ШҚ АмантайДайырЕт бағытындағы шаруашылық87234029238Сәдірхан Таңжарық
ШҚ АрайлымСарытерекЕт бағытындағы шаруашылық87234050672Қабыкенов Бақыт
ШҚ АрнұрБіржанЕт бағытындағы шаруашылық87234050138Сансызбаев Жұмабек
ШҚ АсылбекҚараталЕт бағытындағы шаруашылықӨркен Өмет
ШҚ АқайБіржанЕт бағытындағы шаруашылықДосан Әйенхан
ШҚ АқбайҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87014707777Абылгожина Саулеш
ШҚ АқжолҚараталЕт бағытындағы шаруашылықӘшім Юсуп
ШҚ АқылбекҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87234050918Мыңбаев Саят
ШҚ БайболКеңсайЕт бағытындағы шаруашылықБазқалам Әділет
ШҚ БалжанДайырЕт бағытындағы шаруашылық87787072417Әщімхан Амангелді
ШҚ БаяндыКеңсайЕт бағытындағы шаруашылық87755434028Есімжанов Ермек
ШҚ БақболДайырЕт бағытындағы шаруашылықЫбырай Дәлелхан
ШҚ БақытжанБіржанЕт бағытындағы шаруашылық87027690697Еңсеқанов Мейрамбек
ШҚ БекетБіржанЕт бағытындағы шаруашылық87012947106Мұқанов Алмасбек
ШҚ БерікБіржанЕт бағытындағы шаруашылық87234050138Сыдыков Дүйсен
ШҚ БерікханДайырЕт бағытындағы шаруашылық87782353900Тілеужанов Бақытхан
ШҚ БерекеДайырЕт бағытындағы шаруашылық87234029238Ілияс Ермек
ШҚ Береке-ДКДайырЕт бағытындағы шаруашылық87777094447Далабаев Кенжехан
ШҚ БолысқанАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87234050831Әзен Болысқан
ШҚ ДамуСарытерекЕт бағытындағы шаруашылық87234050672Қабылқақ Ырысбек
ШҚ ДарханҚараталЕт бағытындағы шаруашылықРамазанов Аманжол
ШҚ ДастанЗайсанЕт бағытындағы шаруашылықБөкебаев Елубек
ШҚ ДиасАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылықБожиков Дархан
ШҚ ДосымжанЗайсанЕт бағытындағы шаруашылықШакеноа Жанат
ШҚ Ерасыл-МКеңсайЕт бағытындағы шаруашылық87789290737Сабитов Маратбек
ШҚ ЕрболатКеңсайЕт бағытындағы шаруашылық872340500545Молдахан Алтайхан
ШҚ ЕркебұланАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87755986961Бошаков Манарбек
ШҚ ЕртайҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87011728159Қуамбаев Мүбарак
ШҚ ЕсхатҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87021773788Бекет Нұрбол
ШҚ Жалын-ДАҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87783306715Мамидолданова Гүлсара
ШҚ ЖамбылДайырЕт бағытындағы шаруашылық87758829999Муллагаров
Серік
ШҚ ЖарасДайырЕт бағытындағы шаруашылықҚұниязов Қайырбек
ШҚ ЖетісарДайырЕт бағытындағы шаруашылық87234050500Ахметжанов Еркін
ШҚ ЖС "Фирсов И.Г."Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87028454424Фирсов Иван Геннадьевч
ШҚ ЖС"Сахаров В.А."Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87056008170Сахаров Вадим Анатольевич
ШҚ Жәнібек БРДайырЕт бағытындағы шаруашылық87234029238Көкенов Болатбек
ШҚ ЗаңғарБіржанЕт бағытындағы шаруашылықМомкенова Қайша
ШҚ ИгілікАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87751977409Шакенов Нигматулла
ШҚ КабылДайырЕт бағытындағы шаруашылықМамырбек Ерік
ШҚ КелешекАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87234050831Қалашов Көкенай
ШҚ МадинаҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87751986654Тусупов Т.
ШҚ МаяҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87755325370Отаубаев Бауыржан
ШҚ МейрамбекЗайсанЕт бағытындағы шаруашылықОжиканов Жайлаубай Сакенович
ШҚ МолшылықАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылықАқшанов Алтынбек
ШҚ МуратКеңсайЕт бағытындағы шаруашылық87234050545Базғалым Мұрат
ШҚ МұстафаКеңсайЕт бағытындағы шаруашылық87757220767Кенжебек Мүбарак
ШҚ НазеркеҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87024708380Серкетаев Тілеуғазы
ШҚ НайманҚараталЕт бағытындағы шаруашылықЖапаркулова Марита
ШҚ НарболАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылықДәулетбек Болатбек
ШҚ НурболатАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылықСолтан Маден
ШҚ НұрзереАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87782357740Кенжебеков Рауан
ШҚ СайханЗайсанЕт бағытындағы шаруашылық87776214946Шакенов Қайролда
ШҚ СатайЗайсанЕт бағытындағы шаруашылық87011728010Шакенов Қыдырмолда
ШҚ СейтказыҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87025738411Тантыбаев Жаңабек
ШҚ Сенім жерДайырЕт бағытындағы шаруашылықБайтұрсынов Айдос
ШҚ СұңқарҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылықСәрсенбаев Нұрлан
ШҚ СәттілікЗайсанЕт бағытындағы шаруашылықБайсейітов Райымбек
ШҚ ТілекАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87234050831Акрамханов Серік
ШҚ ТірекКеңсайЕт бағытындағы шаруашылық87784664701Шымытқызы Үмітқан
ШҚ ТайлақБіржанЕт бағытындағы шаруашылықИсанов Дәурен
ШҚ ТолыбайҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87234024630Қозжанов Марат
ШҚ ТуысқанҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87022918333Қамит Ердібек
ШҚ ТұлпарАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87786633003Бақытхан Теңес
ШҚ ТәуекелҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87754880402Оспанов Ерлан
ШҚ ШабақтыБіржанЕт бағытындағы шаруашылық87026102383Сейтов Оразбек
ШҚ ШамарАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87013188744Жапсарбаев Болат
ШҚ ШаңырақБіржанЕт бағытындағы шаруашылық87234050138Сауқатов Канатқан
ШҚ ШұғылаҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87753662450Әбділ Қадылбек
ШҚ Ынтымақ-КБіржанЕт бағытындағы шаруашылық87753767076Шалбарбаев Қыдырбек
ШҚ ЫрысДайырЕт бағытындағы шаруашылық87234050545Дәлелхан Жанысхан
ШҚ ҚажыбекҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылықМойтанов Әлібек
ШҚ ҚазыбекҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87234024630Жұмық Кеңесхан
ШҚ ҚалиҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87234050918Манат Ербол
ШҚ ҚалибаҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87234024630Қабащ Сайран
ШҚ ҚамбетҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87234050423Махранов Қанатбек
ШҚ ҚамқайАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылықМұқатай Серік
ШҚ ҚарасуҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87757839563Коголев Марат
ШҚ ҚарақұмСарытерекЕт бағытындағы шаруашылық87234050672Агибаева Нұрбану
ШҚ ҚорғанДайырЕт бағытындағы шаруашылық87013420915Әмренов Қайрат
ШҚ Қорған төбеДайырЕт бағытындағы шаруашылық87771797887Утебаева Асем
ШҚ ҚуанышҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87234024630Құсайын Айгүл
ШҚ ҰларҚараталЕт бағытындағы шаруашылықҚұмарбек Серік
ШҚ ӘлетайБіржанЕт бағытындағы шаруашылықӘлетай Отарбек
ШҚ"Абайдельдинов Н.А."Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87055075615Абайдельдинов Нурлыбек
ШҚ"ВладимирскаяН.И."Волчанка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріВладимирская Нина Ивановна
ШҚ"Дегтярева С.А."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87775266355Дегтярев Сергей Алексеевич
ШҚ"Жуковский С.Н."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87772502355Жуковский Станислав Николаевич
ШҚ"ИП Первомайский"Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87771539348Глушков Иван Сергеевич
ШҚ"Иртыш"Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87773184694Карючин Фёдор Яковлевич
ШҚ"Моноенко С.М."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87024986551Моноенко Сергей Михайлович
ШҚ"Нечкин С.П."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87476458509Нечкин Сергей Прохорович
ШҚ"Тлеубердинов С.И."Зевакино аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87771694830Тлеубердинов Сайлаубай Иманкенович
ШҚ"Феденёва А.М."Первомайка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87771554610Феденёв Анатолий Михайлович
ШҚ"Худякова С.Н."Выдриха аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілеріХудяков Сергей Николаевич
ШҚ"ШипулинС.В."Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87773569353Свиридкин Владимир Владимирович
ШҚАлғабасҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87234050423Оспанов Әлібек
ШҚАқжолБіржанЕт бағытындағы шаруашылық87234050138Медеубаев Сағымбай
ШҚЖомартЗайсанЕт бағытындағы шаруашылық87028615046Мусина Нәзия
ШҚТұзақшыҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылықСолтанов Ерзат
ШҚХ АқтілекҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87234050423Байтикбай Ерзат
ЩҚ ІлиясАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87021144468Тиметов Ерназар
ЩҚ АзаматАйнабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87234050831Уанбаева Сәуле
ЩҚ ЖакуҚараталЕт бағытындағы шаруашылық87018519936Нұрғалиев Жұмабай
ЩҚ ҰланҚарабұлақЕт бағытындағы шаруашылық87072723779Көкенов Мейрамбек
ӘділбекСарытерекЕт бағытындағы шаруашылықСейлханова Құндыз
ӨК"Миг"Каменевка аулдық округіагроөнеркәсіп кешенінің объектілері87055235067Подкорытов Владимир Константинович
Курсы валют национального банка РК
USD Доллар США 386.7
EUR Евро 427.15
RUB Российский рубль 6.06
OIL Цена на нефть 64.71 $