Поделиться ссылкой:


Школы Кызылорды. Адреса, телефоны, директор

Быстрый поиск:
Название Адрес Телефон Публичный телефон Директор
А. Байтұрсынов атындағы №211орта мектепҚызылорда қ.8-722-2-2248908-724-2-224890Кушкинбаева Алия Сейдуалиевна
Аль-За-Нұр мектепке дейінгі кіші орталық мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2127578-724-2-212757Кожахметова Маржанкуль Казиевна
Баянсұлу мектепке дейінгі кіші- орталық мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2301268-724-2-230126Садыкова Жанар Кішкенеқызы
Бексұлтан мектепке дейінгі кіші бала-бақшаҚызылорда қ.8-724-2-2485318-724-2-248531Жунускулова Лаззат
Жаппасбай Нұрсейітов атындағы №233 орта мектепҚызылорда қ.8-724-2-2355278-724-2-235527Таженова Анар Бисенбевна
Ләйлім Мектепке дейінгі білім беру мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2453518-724-2-245351Казбекова Лиман Айдарбековна
мектепке дейінгі шағын орталықҚызылорда қ.8-724-2-2050508-724-2-205050Садвакасова Жаннат Мылтыкбаевна
Мемлекеттік коммуналдық мекемесі №257 орта мектебі Ақбота шағын орталығыҚызылорда қ.8-724-2-2027048-724-2-202704Ибраев Бекзат Сағындықұлы
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын №5 Шаттық мектепке дейінгі ұйымҚызылорда қ.8-724-2-2747808-724-2-274780Сапабекова Гулден Жантасовна
Назым Мектепке дейінгі орталық жеке мекемеҚызылорда қ.8-724-2-2114038-724-2-211403Сейдахметова Мөлдір Жарасқызы
Нағи Ильясов атындағы №9 мектеп-гимназияҚызылорда қ.8-724-2-2214528-724-2-221452Баймбетов Улыкпан Мылтыкбаевич
Орда School жеке мектебіҚызылорда қ.8-724-2-2714408-724-2-271440Алиева Рауаш Алиевна
Сыр-Берекесі мектепке дейінгі кіші орталық мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2398018-724-2-239801Шахатова Роза Сабырхановна
Т.Рысқұлов атындағы №222 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2555408-724-2-255540Ахметов Съезбек Тажибекович
Умай Мектеп жасына дейінгі балаларға арналған сауықтыру және тәрбиелеу қайырымдылық үйі мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2210578-724-2-222716Изден Анар Жарылкасынкызы
Хандаулет Мектепке дейінгі білім беру мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2775808-724-2-277580Тулегенова Бибигуль Пирназаровна
ҚАЙСАР Мектепке дейінгі орталық Жеке мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2152638-724-2-215263Байназарова Миуагуль Кожасовна
Қалалық білім бөлімінің № 175 негізгі мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-3105758-724-2-310575Кумекбаева Жанат Шамшатовна
Қалалық білім бөлімінің №145 Бірқазан орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-3001438-724-2-300143Утегенов Багдат Конысбаевич
Қалалық білім бөлімінің Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1мектеп-гимназиясы коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2762338-724-2-276233Абдраймов Данабек Жаксылыкович
Қалалық білім бөлімінің Әлия Молдағұлова атындағы №173 орта мектебі мемлекеттік коммуналдық мекемесі берілдіҚызылорда қ.8-724-2-2425838-724-2-242583Акназарова Галина Узакбаевна
Қалалық білім бөлімінің № 43 Махамбетов атындағы қазақ орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2413188-724-2-241835Иманбердиева Бакитжан Алиарыстановна
Қалалық білім бөлімінің № 8 П.Д.Осипенко атындағы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2780048-724-2-278004Тулеуова Карлыгаш Сактагановна
Қалалық білім бөлімінің №101мектеп-лицейі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2324298-724-2-232429Адилбеков Асхар Калиевич
Қалалық білім бөлімінің №11 мектеп-лицей коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2156638-724-2-215663Абиев Батырбек Алтынбаевич
Қалалық білім бөлімінің №120 Жамбыл атындағы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2545828-724-2-254582Оразбеков Калтай Кенесович
Қалалық білім бөлімінің №128 негізгі орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-3104238-724-2-310423Бекенова Бақтыгүл Бисенбайқызы
Қалалық білім бөлімінің №128 негізгі орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы Ердәулет шағын орталығыҚызылорда қ.8-724-2-2173538-724-2-310423Бекенова Бақтыгүл Бисенбайқызы
Қалалық білім бөлімінің №145 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталықҚызылорда қ.8-724-2-3001438-724-2-300143Утегенов Багдат Конысбаевич
Қалалық білім бөлімінің №198 орта мектебі Мемлекеттік коммуналдық мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2392878-724-2-239287Садыкбекова Анжела Акмурзаевна
Қалалық білім бөлімінің №212 мектеп-гимназия коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2562178-724-2-256811Тилеуова Кабира Ануаровна
Қалалық білім бөлімінің №215 қазақ орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-3011338-724-2-301133Абдигапбаров Абсаттар Абдигапбарович
Қалалық білім бөлімінің №218 орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2136118-724-2-213611Азнабаева Жаухар Сайлауовна
Қалалық білім бөлімінің №264мектеп-лицейі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2128838-724-2-212885Маханова Улбосын Ибрайхановна
Қалалық білім бөлімінің №267 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемеҚызылорда қ.8-724-2-2563308-724-2-256331Байдилдаева Мария Шыналиевна
Қалалық білім бөлімінің №267 орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы Көркемдік-эстетикалық балалар орталығыҚызылорда қ.8-724-2-2563308-724-2-256330Бексұлтан Серік Әлтайұлы
Қалалық білім бөлімінің №278 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-7015908-724-2-701590Бекенов Берик Калибаевич
ҚАЛАЛЫҚ БІЛІМ БӨЛІМІНІҢ №280 НЕГІЗГІ МЕКТЕБІ КОММУНАЛДЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІҚызылорда қ.8-724-2-3049028-724-2-304902Алпысбаева Шолпан Алияскаровна
Қалалық білім бөлімінің №5 И.В.Панфилов атындағы мектеп-лицей коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2763838-724-2-276383Избасова Алтын Булатовна
Қалалық білім бөлімінің Сақтапберген Әлжіков атындағы № 144 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шағын орталығыҚызылорда қ.8-724-2-2421338-724-2-242133Балатай Ләззат Балатайқызы
Қалалық білім бөлімінің Сақтапберген Әлжіков атындағы №144 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2421338-724-2-242133Балатай Ләззат Балатайқызы
ҚАЛАЛЫҚ БІЛІМ БӨЛІМІНІҢ № 12 І. ҚАБЫЛОВ АТЫНДАҒЫ ОРТА МЕКТЕБІ КОММУНАЛДЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІҚызылорда қ.8-724-2-2315628-724-2-235526Камитбекова Жанат Убайдуллаевна
Қалалық білім бөлімінің №171 Ғани Мұратбаев атындағы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2743038-724-2-274303Сулейменова Гульмира Камаловна
Қалалық білім бөлімінің №268 орта мектебі коммунальдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2117408-724-2-211740Сейтжанова Жулдызай Кожамуратовна
Қалалық білім бөліміндегі №178 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2170988-724-2-217124Байманова Гулнар Аманжолкызы
Қызылорда облысының білім басқармасының № 7 арнайы түзету мектеп-интернаты коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2332088-724-2-233208КАЛЖАНОВА РСАЛДЫ КАРШЫГАЕВНА
Қызылорда облысының білім басқармасының №8 облыстық арнайы санаториялық мектеп-интернаты коммуналдық мемлекеттiк мекемесiҚызылорда қ.8-724-2-2338488-724-2-233848Акшалов Еркин Кенжебаевич
Қызылорда облысының білім басқармасының Еркін Әуелбеков атындағы дарынды балаларға арналған №4 облыстық мектеп-интернаты коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-7001138-724-2-400887Абдуллаева Балзия Абдикаримовна
Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының Жалаңтөс Баһадүр Сейітқұлұлы атындағы облыстық спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2934508-724-2-293450Нурпеисов Ибраким Абдыгаппарович
Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының №6 облыстық футбол жөніндегі олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі Коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2763058-724-2-264533Алибеков Марат Казиханович
Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының № 2 облыстық олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі коммуналдық мемелекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2564038-724-2-256773Мендияров Аскар Танабекович
Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының № 5 облыстық олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебіҚызылорда қ.8-724-2-2168668-872-4-221686Махатаев Габит Амангельдиевич
Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының №3 облыстық велоспорт жөніндегі олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2306788-724-2-230678Сексембаев Серик Сексембаев
Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының №4 облыстық олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2305488-724-2-230548Ильин Алексей Александрович
Қызылорда қалалық білім бөлімінің Т. Жүргенов атындағы №136 мектеп-лицей коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2228788-724-2-222878Сарсенбаева Фатима Нургазиевна
ҚЫЗЫЛОРДА ҚАЛАЛЫҚ БІЛІМ БӨЛІМІНІҢ АБЫЛАЙ ХАН АТЫНДАҒЫ №140 ҚАЗАҚ ОРТА МЕКТЕБІ КОММУНАЛДЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІҚызылорда қ.8-724-2-2376378-724-2-235525Конырбаева Гульмира Расиловна
Қызылорда қалалық білім бөлімінің Көмекбай Қаракөзов атындағы №235 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2455618-724-2-245561Абдазиева Гульзира Мажитовна
Қызылорда қалалық білім бөлімінің Мырзабек Дүйсенов атындағы мемлекеттік жалпы білім беру №15 мектеп-лицейі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2728548-724-2-274883Серекеева Кумискул Дуйсеновна
Қызылорда қалалық білім бөлімінің Серғали Толыбеков атындағы № 3 мектеп-лицейі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2629748-724-2-262974Абдыкаликова Мерует Наушаевна
Қызылорда қаласы білім бөлімінің №7 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2455628-724-2-245562Шамшатова Ануза Аманжоловна
Қызылорда қаласы жалпы білім беретін кешкі мектепҚызылорда қ.8-724-2-2611098-724-2-261109Абашова Айнұр Құрманғазықызы
Қызылорда қаласындағы жеке меншік Парасат мектебіҚызылорда қ.8-747-2-2376638-724-2-237663Кулманова Светлана Бурибаевна
Әбу Құдабаев атындағы №197 қазақ орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2434678-724-2-243467Рахымшаева Сабила Байконыровна
Өнер мектебі - мемлекеттік қазыналық кәсіпорныҚызылорда қ.8-724-2-2627258-724-2-262725Жанахметова Толкын Болатовна
№ 138 Абай атындағы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2130388-724-2-213121Куанышбаева Кенжегүль Жагыпбаровна
№ 175 негізгі мектебі жанынан ашылған Жансая шағын орталығы коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-3105758-724-2-310575Кумекбаева Жанат Шамшатовна
№ 176 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2156918-724-2-215691Шаймаганбетова Кадиркул Бердибековна
№10 Ы. Алтынсарин атындағы мектеп - лицей коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2425718-724-2-242571Макашев Асылбек Бақытбекұлы
№112 орта мектепҚызылорда қ.8-724-2-2542698-724-2-254269Сеилханов Асылхан Амиржанович
№143 қазақ орта мектебі ММҚызылорда қ.8-724-2-2186128-724-2-218797Тапалова Фарида Карамановна
№172 қазақ орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-7011848-724-2-701184Садуова Майра Умирзаковна
№179 Айтбай Хангелдин атындағы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2133308-724-2-213330Нуртасова Гульзада Маратовна
№179 Айтпай Хангелдин атындағы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы Нұрбөбек шағын орталығыҚызылорда қ.8-724-2-2133308-724-2-213330Нуртасова Гульзада Маратовна
№187 М.Шоқай атындағы қазақ орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2455598-724-2-245559Мусабаева Айгуль Нажмадиновна
№189 орта мектепҚызылорда қ.8-724-2-2681928-724-2-268192Насибеков Кенес Ердибекович
№212 мектеп-гимназия жанынан ашылған Дәулет шағын орталығыҚызылорда қ.8-724-2-2562178-724-2-256217Тилеуова Габира Ануарқызы
№217 Б.Шалғынбаев атындағы орта мектепҚызылорда қ.8-724-2-2050508-724-2-205050Садвакасова Жаннат Мылтыкбаевна
№23 Ж. Қизатов атындағы мектеп-лицейҚызылорда қ.8-724-2-2626168-724-2-262616Кужаниязова Лайли Акбергеновна
№23 Ж.Қизатов атындағы мектеп - лицейіҚызылорда қ.8-724-2-2626168-724-2-262616Кужаниязова Лайли
№253 орта мектебіҚызылорда қ.8-724-2-2545928-724-2-254592Токтамысов Зейнулла Мырзаханович
№257 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2027048-724-2-202704Ибраев Бекзат Сағындықұлы
№261 ОРТА МЕКТЕП МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІҚызылорда қ.8-724-2-2520408-724-2-252040Шуренов Алтынсары Алекеевич
№39 Қызылөзек орта мектебі мемлекеттік коммуналдық мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2173708-724-2-217370Кулгазиев Женисбек Райсбекович
№4 С.Сейфуллин атындағы орта мектебі комуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2300828-724-2-230082Алтынбекова Акгул Жанабековна
№43 Махамбетов атындағы қазақ орта мектебі жанынан мектепке дейінгі шағын орталықҚызылорда қ.8-724-2-2413188-724-2-241835Иманбердиева Бакитжан Аларыстановна
№5 көру қабілеті бұзылған балалардың арнайы (түзету) мектеп-интернаты коммуналдық мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-7002928-724-2-401124Шакетова Кулшат Хасеновна
№6 есту қабілеті бұзылған балалардың арнайы түзету мектеп-интернаты мемлекеттік мекемесіҚызылорда қ.8-724-2-2490088-724-2-249008Изатуллаев Қуаныш Абибуллаевич
№6 Карл Маркс атындағы орта мектепҚызылорда қ.8-724-2-2777948-724-2-277794Боданов Ерлан Тенизбаевич
№6 орта мектеп Балауса шағын орталығыҚызылорда қ.8-724-2-2777948-724-2-276375Боданов Ерлан Теңізбайұлы
Курсы валют национального банка РК
USD Доллар США 389.52
EUR Евро 429.21
RUB Российский рубль 6.07
OIL Цена на нефть 58.93 $